Veľkoplošná tlač - Grafity 2016

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Grafity

Veľkoplošná tlač
Hlavnými výhodami digitálnej tlače sú efektivita pri produkcii malého počtu kópií a možnosť atypických riešení. Ako bezkontaktná technológia umožňuje potlačiť veľkú škálu materiálov vhodných na použite v interiéri aj exteriéri. Disponujeme takmer všetkými aktuálnymi typmi technológií, ktoré vykrývajú produkciu v segmente veľkoplošnej digitálnej tlače.
Latexová tlač - Najekologickejšia technológia s farbami na báze vody a dlhou životnosťou v exteriéri.
Najekologickejšia technológia s farbami na báze vody a dlhou životnosťou v exteriéri. Vďaka nej vieme potlačiť aj také materiály, ako sú textílie pre backlit aplikácie, backlit filmy, plagáty v produkčných nákladoch a interiérovej kvalite, rôzne prémiové samolepky, veľkoplošné bannery, sieťoviny aj materiály, kde tradičné technológie už zlyhávajú. Latex vyniká svojou vysokou kvalitou tlače a presvedčivým tlačovým výkonom.
Ekosolventná tlač - Tradičná technológia určená na kvalitnú exteriérovú tlač.
Notoricky známa tradičná technológia určená predovšetkým na tlač kvalitných exteriérových výtlačkov. Stále pre nás odvádza veľký kus poctivej práce. Všetky tlače objektov menších rozmerov sú zaradené práve do tejto tlačovej fronty. Vďaka veľmi malej tlačovej kvapke sme schopní tlačiť aj malý detail, ktorý oceníte najmä pri zadávaní produkcie malých, tvarovo orezaných samolepiek.
Dye base pigmentová tlač - Stále neprekonaná technológia pre veľkoformátové fotografie a archívne výtlačky pre najnáročnejších.
Najčastejšími aplikáciami tejto technológie sú veľkoformátové fotografie, digitálne certifikované nátlačky, plátnové obrazy a v neposlednom rade najnáročnejšie aplikácie zo segmentu fine art.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky